Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyrobami firmy Kusiak™ . Asortyment podzielony został na działy: damski, męski oraz dziecięcy. Dzięki temu poszukiwanie konkretnego produktu nie powinno sprawiać najmniejszych kłopotów.

O co najczęściej pytają klientki, poszukując pończoch i rajstop? Naturalnie o ich trwałość. Dlatego już na wstępie odpowiadamy: wyroby firmy Kusiak™ pochodzą z najlepszych surowców krajowych oraz włoskich i podlegają ścisłej kontroli jakości. Możemy więc z dumą zapewnić, że nasze pończochy oraz rajstopy z pewnością sprostają nawet najbardziej surowym wymogom.
O walorach wizualnych nie ma potrzeby się rozpisywać, gdyż zdjęcia opowiedzą więcej niż słowa. Zawsze dbamy o to, by nasza kolekcja była zróżnicowana i utrafiała w jak najszersze gusta. W naszej ofercie znajdą Państwo pończochy zapinane i samonośne, rajstopy cienkie i kryjące, a uzupełnieniem palety naszych wyrobów są damskie skarpety, stopki i podkolanówki.

Oferta firmy Kusiak™, którą kierujemy do Panów, to przede wszystkim bogaty wybór skarpet, zarówno cienkich, jak i grubych. Aktywni mężczyźni znajdą dla siebie profesjonalne skarpety sportowe, doskonale wchłaniające pot. Eleganckie skarpety garniturowe (również w wersji bezuciskowej) to obowiązkowe uzupełnienie stroju wizytowego. Natomiast pełna gama skarpet klasycznych z pewnością sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dopełnieniem działu są rajtuzy męskie oraz unisex.

Skarpety dziecięce w wielu rozmiarach oraz fasonach, a także rajstopy, zarówno cienkie, jak i grube – na różne okazje i na różną pogodę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci są wyjątkowymi i szczególnie wymagającymi klientami. Dlatego też nasze wyroby w dziale dziecięcym zostały opracowane z uwzględnieniem zarówno trwałości, jak również specyficznych walorów estetycznych dostosowanych do różnych grup wiekowych. Zawsze staramy się czerpać inspiracje z panujących aktualnie trendów. Dzięki temu nasze wyroby cieszą się uznaniem wśród naszych najmłodszych odbiorców i są chętnie używane.